Redesept on tõhus vahend survepritside puhastamiseks ja desinfitseerimiseks

Redesepti puhastus- ja desinfitseerimispulber on loodud katlakivi eemaldamiseks, survepritsidest, hambaharjade ja -kuppide, hambaharja hoidjate ja muude suuhoolduse tarvikute puhastamiseks ja desinfitseerimiseks. Redesepti pulber täidab kahte kõige olulisemat ülesannet: see puhastab survepritse , eemaldab katlakivi ja on ka antibakteriaalse toimega, tagades kõigi suukaudsete niisutusseadmete täieliku kaitse.

Kuidas Redesept katlakivi eemaldamise ja desinfitseerimise pulbrit töötab?

 • Puhastab  Redesept sisaldab aktiivseid puhastusvahendeid ja aktiivset hapnikku. Need koostisosad tagavad tõhusa puhastuse vaid mõne minutiga.
 • Desinfektsioonid – teaduslikud testid kinnitavad Redesept’i pulbri desinfitseerimise tõhusust, mis tapab S. Mutans ja C. Albicans bakteri vaid 15 minuti pärast.
 • Katlakivi eemaldamine – spetsiaalne katlakivivastane aine eemaldab tõhusalt kaltsiumi ladestused hammaste survepritsidest, hambaharjadest, tassidest ja vahetatavatest otste hoidjatest.Survepritside desinfitseerimineNiiske keskkond, näiteks survepritsid, tassid, otste hoidjad või hambaharjad, pakub suurepäraseid tingimusi mitmesuguste bakterite paljunemiseks. Nõuetekohase suuhoolduse tagamiseks bakterivabade vahenditega tuleb sageli ja regulaarselt kasutada Redesept desinfitseerimispulbrit, mille tõhusust on teaduslikult kontrollitud.Suuhügieenile avaldavad erilist mõju kahel levinud, häirival ja sageli ohtlikul bakteril, mida Redesept desinfitseerimispulber tõhusalt kõrvaldab:

  • Streptococcus Mutans bakterid, mis esinevad muu hulgas igemete taskutes.
  • Candida Albicans’i bakterid leiti üle 50% hambaharjadest.

  Suuhooldusvahendite tõhus desinfitseerimine hoiab ära nakkuste, haiguste ja kanalisatsiooni.

  Survepritsides katlakivi eemaldamine

  Vesi on paljudes piirkondades kare, mis mõjutab hammaste irrigaatorite tööd negatiivselt. Seadme regulaarse puhastamise ja katlakivieemalduse puudumine soodustab tuhmuse sadestumist ja katlakivi kogunemist, mis vähendab hammaste irrigaatori survet ja sellest tulenevalt põhjustab suuremat ebaõnnestumist. Hammaste irrigaatorite nõuetekohase töö tagamiseks ja eluea pikendamiseks on oluline katlakivi ja hambakivi kogunemine regulaarselt eemaldada. Tänu toimeainele puhastab Redesept hammaste irrigaatori puhastuspulber põhjalikult ja tõhusalt torusid, irrigaatori sisemisi elemente, samuti veepaaki ja puhastusotsikuid.

  Kuidas eemaldada hammaste irrigaatorit Redesept pulbriga?

  Redesept on pulber, mille osa mõõdetakse tootel kaasas oleva mõõtetopsiga. Valada mõõdetud pulbri koguse sooja veega täidetud hammaste irrigaatori anumasse. Segada lahust, kuni pulber on täielikult lahustunud. Pärast Redesept’i lisamist muutub vesi  siniseks. Lülitage korraks irrigaator sisse, nii et lahjendus täidaks seadme sisemuse. Jätta irrigaatori koos lahusega 30 minutiks ja pumbata vedelik välja, lülitades irrigaatori sisse. Pärast tühjendamist tuleb konteiner täita puhta veega ja irrigaatori loputamiseks taaskäivitada. Veelgi parema efekti saavutamiseks võite vee ja Redesepti pulbri segu ööseks jätta.

  Irrigaatorit on soovitatav puhastada üks kord kuus. Umbes 20 kordseks kasutuseks jätkub  150 g pakendist Redesept pulbrit.

Kaal 150 g

14 arvustust tootele REDESEPT- vahend katlakivi puhastamiseks survepritsides

4.9 Hinnang
1-10 of 14 reviews
 1. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 2. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 3. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 4. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 5. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 6. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 7. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Töötab kiiresti. Tegi korda mõne kuu seisnud Sonicare AirFlossi (mis enam vett läbi ei lasnud)

 8. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 9. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

 10. Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

Lisa arvustus
You must be logged in to post a review Log In
aminosulfoonhape, kaltsiumpolüfosfaat, naatriumvesinikkarbonaat, kaalium sulfiidperoksiid, naatriumperboraatmonohüdraat, sidrunhape, naatriumlurüülsulfaat, ränidioksiid, sinine värvaine, BMP piparmündiõli.

Kokkusobivad tooted

REDESEPT- vahend katlakivi puh...

18.90 

Kohe saadaval