Waterpik® Ultra Plus on väga kerge ja tõhus viis hammaste puhastamiseks. Irrigaatori Waterpik® Ultra Plus hambaid puhustava veejoa tugevuse reguleerimiseks 10 tugevustaset. Seade erineb kaasaegse disaini ja kroomitud detailide poolest, seadme käepidemes on täiustatud sisse- /väljalülitamise nupp. Reservuaari kaas on kinnine, otsikud saab paigutada kaane sisse. Mootorit on täiustatud ja see töötab vaiksemalt.
Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et kasutades irrigaatorit Waterpik® Ultra Plus on hammaste puhastamine lihtsam ja hambavahed puhastatakse katust paremini kui traditsiooniliste hambaniitidega ning see kaitseb igemeid põletiku ja veritsemise eest. Sobib suurepäraselt ka neile, kellel on breketid, implantaadid, kroonid, sillad ja laminaadid.

Survepritsides katlakivi eemaldamine
Vesi on paljudes piirkondades kare, mis mõjutab hammaste irrigaatorite tööd negatiivselt. Seadme regulaarse puhastamise ja katlakivieemalduse puudumine soodustab tuhmuse sadestumist ja katlakivi kogunemist, mis vähendab hammaste irrigaatori survet ja sellest tulenevalt põhjustab suuremat ebaõnnestumist. Hammaste irrigaatorite nõuetekohase töö tagamiseks ja eluea pikendamiseks on oluline katlakivi ja hambakivi kogunemine regulaarselt eemaldada.
Soovitame kasutada Redesept katlakivi eemaldamise vahendit

Toote eelised

● Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et irrigaatori kasutamine vähendab igemepõletikku ja parendab igemete seisundit 50 % tõhusamalt kui traditsiooniline hambaniit.
● Laboriuuringud on näidanud, et puhastatavatelt pindadelt eemaldatakse kuni 99,9 % hambakattu.
● Kliiniliste uuringutega on tõestatud, et ortodontilise otsiku kasutamisel saab breketite ümbruse puhastada kolm korda paremini kui hambaniidiga.
● Eemaldab bakterid, mis on kogunenud sügavale hambavahedesse ja igemete alla, kohtadesse, kust ei ole neid võimalik eemaldada hambaharjaga või traditsioonilise hambaniidiga.
● Tugevdab igemeid, sest veejuga masseerib ja stimuleerib igemeid.
● Sobib ideaalselt isikutele, kellel on breketid, implantaadid, kroonid, sillad ja laminaadid.
● Suuõõs muutub uskumatult värskeks ja puhtaks.
● Eriti sobib isikutele, kellel on raske kasutada hambaniiti või hambavaheharju.

Tootekirjeldus

Kompaktsem ja vaiksem kui varasemad mudelid.
● seitse irrigaatori otsikut. JT(2tk.), OD, PS, TB, TC, PP.
● Täiuslikum veejoa tugevuse reguleerimise süsteem: kümme tugevustaset.
● Veemahuti, millest jätkub 90 sekundiks.
● ON/OFF nupp käepidemel.
● Reservuaari kaane sisse saab panna kõik otsikud.
● Otsikut saab keerata 360 kraadi võrra.

Kokkusobivad tooted

Waterpik surveprits WP-160 Ultra Plus Waterpik surveprits WP-160 Ult...

95.00 

Kohe saadaval