13.95 €
ultraDEX on tootesari, mis loodud hingeõhu probleemidega patsientidele. Toimeaine kloordioksiid pärsib suus tõhusalt neid tekitajaid, mille tegevuse tagajärjel vabaneksid väävliühendid, mis põhjustavad halba hingeõhku. ultraDEX ei peida halba lõhna vaid kõrvaldab selle tekitajad.
Kohe saadaval
Antibakteriaalne suuvesi kasutamiseks peale kirurgilisi- ja paroprotseduure ning halva hingeõhu neutraliseerimiseks.
Toimeained: iQ+ ActiveOxi Technoloogia ja naatiummonofluorofosfaat (223ppm Fluoriid).
• Neutraliseerib halva hingeõhu 12 tunniks
• Kaitseb hambaid ja igemeid ning pärsib bakterite levikut;
• Taastab naturaalse hammaste valge tooni, õrnalt igapäevaseid määrdumisjälgi eemaldades.
• Lõhnatu ning värvitu koostisega
• Ei määri hambaid
• Tasakaalustatud ph 6,5
• Alkoholivaba
• Suhkruvaba
• Ei sisalda kloorheksidiini
Ultradex tooted ei peida vaid neutraliseerivad halba hingeõhku tekitavad ühendeid. Parima tulemuse saab kasutades koos UltraDEX hambapasta ja suudeodorandiga.
Kasutusjuhend: Loputada suu 1 korgitäie (15ml – 3 teelusikatit ) suuveega peale hammaste pesu hommikul ja õhtul 30 sekundit. Mitte alla neelata! Mitte veega hiljem suud üle loputada! Toode ei sobi all 6 aastastele lastele.
Vabandame, praegustele valikutele ei vasta ükski arvustus
Meeldiva maitsega, tõhus suuvesi.
Kork ei ole kõige parem